DZIEŃ ŚW. WALENTEGO

Walentynki na świetlicy szkolnej zaczęły się od poznania postaci Św. Walentego i historii jego życia.
Do własnoręcznie przygotowanej skrzynki walentynkowej dzieci włożyły kartki z życzeniami dla ukochanych osób.
Wszystkie życzenia zostały odczytane.
Były także zdjęcia w fotobudce walentynkowej i mnóstwo zabawy.
DZIEWCZYNKI Z KLASY II A TRZYMAJĄNAPIS WALENTYNKI

UCZNIOWIE  Z KLASY PIERWSZEJ Z NAPISEM WALENTYNKI

Sukces naszych piłkarzy

Zdjęcie drużyny piłkarskiej chłopców rocznik 2009 biorących udział w turnieju.

Uczniowie naszej szkoły z klas piłkarskich wzięli udział w prestiżowym turnieju piłki halowej „Pomorski futsal cup”. W turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Lubawie wywalczyli awans do turnieju głównego, który odbędzie się 21.02 w hali "Łuczniczka" w Bydgoszczy. Chłopcy wyszli z grupy z pierwszego miejsca zdobywając komplet punktów, a w półfinale pokonali Warmię Olsztyn. W finale spotkali się z mistrzem województwa w piłce halowej w roczniku 2009 "Constractem" Lubawa ulegając nieznacznie 2:3. Mecz prowadzony był na wysokim poziomie oraz dostarczył wiele emocji. Jednym z 3 najlepszych piłkarzy turnieju został wybrany Borys Smolicz.
Nasz zespół wystąpił w składzie:
Borys Smolicz
Maciej Skutnik
Krzysztof Chrobak
Adam Lis
Mateusz Zyra
Adrian Seredocha
Olek Kowalewski
Maciej Pac
Trenerem drużyny jest Janusz Czerniewicz.

TŁUSTY CZWARTEK W NASZEJ SZKOLE

Zdjęcie uczniow z klasy drugiej przy stoliku, na którym leżą pączki zrobione z masy solnej.

Na zajęciach świetlicowych dzieci przygotowały pączki Z MASY SOLNEJ.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji i życzymy smacznego.

Bal karnawałowy w świetlicy
2  i 4 luty 2021r.

Bal karnawałowy w świetlicy -uczniowie klas pierwszychBal karanawałowy w świetlicy 02.02.2021r.

Dzień Babci i Dziadka (zdjęcia)

Zdjęcie laurek narysowanych przez dzieci na DzieńBabci i Dziadka

Kochane Babcie i Dziadkowie!
  Prezentujemy przedstawienie nagrane dla Was w świetlicy szkolnej z okazji waszego święta.
Mimo waszej nieobecności z nami, spowodowanej pandemią COVID-19,
jesteśmy sercem z wami i przesyłamy nasze życzenia i pozdrowienia.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych