"Samorząd jest to właściwie praca po to, aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają...Żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał... Żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności..."

Janusz Korczak - pedagog, pisarz

Ilustracja przestawia uczniówi napis Samorzą Uczniowski

Rok szkolny 2020/2021

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

7 października 2020r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Startowało 8 kandydatów, którzy przedstawili na plakatach swój program wyborczy.  Do prezydium Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani uczniowie: Klaudia Woźniak- 73 głosy, Maciej Obidziński-53 głosy, Blanka Berk- 37 głosów , Bartosz Jurewicz-31 głosów oraz Sandra Parda- 24 głosy.
Wszystkim serdecznie gratulujemyi życzymy wielu super pomysłów w tym roku szkolnym

Opiekun Samorządu Uczniowskiego- Agnieszka Kowalewska-Rzeczkowska

Przewodniczący - Klaudia Woźnicka