ROK SZKOLNY 2020/21

Klasa 2a zakończyła projekt"Antarktyda". Uczniowie wykonali prace plastyczne, zaprojektowali nową okładkę książki
A. Cz. Centkiewiczów pt. "Zaczarowana zagroda" i sami na chwilę stali się pingwinami.

Zdjęcia uczniów klasy II A

W I semestrze roku szkolnego 2020/21 w bibliotece szkolnej przeprowadzono konkurs na najlepszego czytelnika szkoły.

Przedstawiamy laureatów:

I  miejsce Nikodem Jancewicz IIA,
II  miejsce Zuzanna Miecznikowska IIIA,
III  miejsce Oliwia Kęska IVB ,
IV miejsce  Iga Hakuć IIB

Laureat I miejsca uczęszcza do klasy IIA. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
"Zaczytana klasa II A"

ROK SZKOLNY 2019/20

👩‍🍳👨‍🍳👩‍🎤👨‍🎤💃🕺„KONKURS TALENTÓW”. 😎😁🤩😃⚽️

Zapraszamy do zaprezentowania swoich talentów
(różnorakich: kategorie nieograniczone).
Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest:
1. Przygotowanie prezentacji swojego talentu w wybranej formie:
• krótkiego filmiku (do 2 min.)
• relacji zdjęciowej
• zdjęcia pracy prezentującej talent
2. Talent w kategorii: nieograniczonej (np. sportowe, artystyczne, kulinarne, artystyczne itp.)
3. Prezentacja talentu musi być samodzielna.
4. Zakończenie przyjmowania relacji do dnia 18 maja .
5. Prezentacje talentów powinny wpłynąć na Messengera: Salsa Miraż lub
6. Na każdego uczestnika konkursu po powrocie do szkoły czeka słodka niespodzianka, a na zwycięzców konkursu czekają nagrody.
7. Wybrane prace mogą być opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz na Facebooku. W przypadku braku zgody na publikację proszę wyraźnie zaznaczyć :
Nie wyrażam zgody na publikację.

Organizatorzy:
Nauczyciele świetlicy 😉

🎉🎉Konkurs gier planszowych 🎉🎉
W ostatnim czasie w naszej szkole często gościł Szalony Krasnolud, dzięki któremu uczniowie poznawali zasady dotąd nieznanych im gier planszowych oraz brali udział w turnieju szachowym. Dnia 11 grudnia nasze uczennice wzięły udział w wielkiej gali podczas której zostały docenione za siłę i wkład włożony w tworzenie własnej gry planszowej dotyczącej uzależnień. Drugą główną nagrodę w swej kategorii otrzymały Wiktoria Babiel, Maja Borkowska, Alicja Budzyńska, Nadia Cieślińska, Dominika Marciniak i Lena Wójtowicz z klasy 1b za swą odlotową grę "Uciekaj w kosmos od uzależnień". Zaszczytne pierwsze miejsce zajęła Lea Bogdan z klasy 1a, która w swym projekcie podjęła temat uzależnienia od telefonu komórkowego - niestety coraz częstszego wśród młodych ludzi. Nasze gwiazdy na koniec udzieliły wywiadu olsztyńskiej telewizji. GRATULUJEMY 🏆🏆🏆🏆

🌲🌲Warsztaty z rodzicami 🌲🌲
Uczniowie klasy 1b wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach świątecznych, podczas których wykonali piękne dekoracje świąteczne na kiermasz bożonarodzeniowy.

🎁🎁🎁Wizyta u Mikołaja🎁🎁🎁
5 grudnia w czwartek klasa 2 b wybrała się do Pracowni Św. Mikołaja,
która znajduje się na Starym Mieście.
Dzieci pod opieką Elfa i Mikołajki przygotowały chatki z piernika,
robiły lukier i ozdabiały piernikowe choinki.
Mmmm, palce lizać!

🌲🌲Kiermasz świąteczny 🍰🍰
Podczas ostatniego zebrania z rodzicami uczniowie przygotowali kiermasz ciast oraz kawiarnię. Chętni mogli skosztować pysznych świątecznych ciast, napić się kawy oraz zakupić dekoracje świąteczne wykonane kilka dni wcześniej na warsztatach dla rodziców. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

Zdjęcia na facebook

W piątek klasa 1a zjadła wspólne śniadanie.
🥐🥐Śniadanie daje moc! 🥪🥪🥪

Zdjęcia na facebook

Podsumowywanie projektu DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE. Laureatom konkursów wręczył nagrody wiceprezydent Olsztyna Ryszard Kuć. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

zdjęcia na facebooku

Ślubowanie Klas Pierwszych

24.10.2019r.

Film na facebooku

Pomagamy 🐱🐱🐶🐶
Uczniowie klasy 2a z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę karmy, koców, niepotrzebnych kołder oraz innych psich i kocich akcesoriów. Dzięki tylu dobrym sercom zwierzętom ze schroniska będzie łatwiej przetrwać zimę!

Zasady bezpieczeństwa na drodze – co warto wiedzieć

Nawet jeśli odwozisz dziecko samochodem lub odprowadzasz je za rękę pod szkołę, pomyśl o tych wszystkich sytuacjach, gdy dziecko udaje się z klasą na wycieczkę, gdy niespodziewanie będzie wracać kawałek drogi samo, gdy po szkole pójdziecie na zakupy i będziecie wracać po ciemku. Prawidłowych zachowań na drodze należy uczyć już przedszkolaki, a wymagać ich od pierwszoklasisty. 06.11.2019 r. uczniowie klas I-III spotkali się z policjantami, strażnikami miejskimi, ratownikami medycznymi, aby poznać zasady zachowania na drodze, udzielanie pierwszej pomocy, jak zdobyć kartę rowerową.

🌞🌞Spotkanie integracyjne klasy 1b.🌞🌞
W sobotę w towarzystwie przepięknej pogody uczniowie, rodzice oraz wychowawczyni klasy 1b wspaniali bawili się podczas spotkania integracyjnego w gospodarstwie agroturystycznym. Dzieci karmiły zwierzęta, a dzięki wspaniałej pani przewodniczce poznały wiele interesujących tajników z życia zwierząt. Były wspólne zabawy, przejażdżka wozami oraz kiełbaski i pieczone ziemniaki. Oby takie dobre humory towarzyszyły wszystkim przez cały rok.