Sukcesy naszej szkoły w piłce nożnej w roku szkolnym 2021/22
 
- 1 miejsce w międzynarodowym turnieju piłki nożnej Wrocław Trophy - Trener Andrzej Mierzejewski, rocznik 2007.
 
- 2 miejsce w międzynarodowym turnieju piłki nożnej Wrocław Trophy - Trener Piotr Kamiński, rocznik 2010.
 
- Mistrzostwo Województwa  Szkół Podstawowych w piłce nożnej Dziewcząt - Trener Piotr Kamiński, rocznik 2007 i młodsze.
 
- Mistrzostwo Województwa  Szkół Podstawowych w piłce nożnej Chłopców - Trener Andrzej Mierzejewski, rocznik 2007 i młodsi.
 
 
W naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny z języka angielskiego dla klas 7-8
 
WYNIKI KONKURSU
1. miejsce Konstanty Kowacz 8A
2. miejsce Krzysztof Tomaszewski 8A
3. miejsce Hubert Kołodziejski 8CS
Wyróżnienia:
Dominik Ciskowski 8CS
Marcel Peterwas 8BS
Igor Kołodziejczyk 8BS
Lena Sobota 8A
Kamil Świtalski 8BS
Maciej Skutnik 7BS
Maciej Obidziński
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂
 
 

 
 
Konkurs plastyczny z okazji Dnia Papieskiego "Nie lękajcie się" Św. Jan Paweł II
zorganizowany dla klas I-V przez p. Małgorzatę Dudaniec w dniach 1-15.10.2021r.
 
#SzkołaPamięta
 
 
 
Klasy I
1. miejsce Maciej Staniszewski Ia
2. miejsce Ola Bałdyga Ia
3. miejsce Wojtek Polaszewski i Emilia Sylwestrzak Ib                                                   
Klasy II
1. miejsce Mateusz Kościukiewicz 2c
2. miejsce Amelia Biedulska 2b
3. miejsce Anastazja Kowacz Maryja Huzevich 2b
Klasy III
1. miejsce Hania Kowalska 3a
2. miejsce Lena Wójtowicz 3b
3. miejsce Wiktoria Gajzmer 3b
Klasy V
1. miejsce Nikola Paukszto 5b
2. miejsce Igor Zabora 5b i Zosia Kowacz 5a
3. miejsce Hania Lipka 5b
Gratulacje!
 
 

1 października 2021 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Wśród uczniów klas 4-6 wyłoniliśmy Mistrzów tej dyscypliny:
 
Oto zwycięzcy:
IVa- Piotr Małkowski
IVb- Leon Dryl
IVcs- Szymon Rogala
Va- Paulina Wijat
Vb- Aleksandra Olszuk
Vcs- Maciek Meler
VIas- Tomasz Bieliński
Gratulujemy!




 Sukces naszych piłkarzy
 
Zdjęcie drużyny piłkarskiej chłopców rocznik 2009 biorących udział w turnieju.
 
 
Uczniowie naszej szkoły z klas piłkarskich wzięli udział w prestiżowym turnieju piłki halowej „Pomorski futsal cup”. W turnieju eliminacyjnym, który odbył się w Lubawie wywalczyli awans do turnieju głównego, który odbędzie się 21.02 w hali "Łuczniczka" w Bydgoszczy. Chłopcy wyszli z grupy z pierwszego miejsca zdobywając komplet punktów, a w półfinale pokonali Warmię Olsztyn. W finale spotkali się z mistrzem województwa w piłce halowej w roczniku 2009 "Constractem" Lubawa ulegając nieznacznie 2:3. Mecz prowadzony był na wysokim poziomie oraz dostarczył wiele emocji. Jednym z 3 najlepszych piłkarzy turnieju został wybrany Borys Smolicz.
Nasz zespół wystąpił w składzie:
Borys Smolicz
Maciej Skutnik
Krzysztof Chrobak
Adam Lis
Mateusz Zyra
Adrian Seredocha
Olek Kowalewski
Maciej Pac
Trenerem drużyny jest Janusz Czerniewicz.

 

Konkurs ekologiczny klas 4-8

I Miejsce,
II Miejsce,
III miejsce

Konkurs ekologiczny klas I-III

I Miejsce

II Miejsce

III miejsce

Wiersz I A

logo szkoły